Retro futuro. Poradniki dla zabieganych wielbicieli wnętrz

Szukasz sprawdzonych poradników? Doskonale trafiłeś!

Jakie żaluzje do białych okien?

Białe ramy są zdecydowanie najpopularniejsze! Głównie z tego powodu, że najłatwiej je dopasować do wystroju wnętrza. Planujesz zmianę wystroju? Zastanawiasz się jakie żaluzje będą pasować do białych okien? Nie zwlekaj, tylko zapoznaj się z naszym poradnikiem! Chętnie pomożemy Ci dobrać idealne żaluzje – na tym znamy się najlepiej.

Zwróć uwagę na rodzaj ramy

To kluczowe, ponieważ od tego zależy dobór materiałów, z których będą wykonane żaluzje. Do ramy z PCV wybierz żaluzje wykonane z tworzywa sztucznego. Doskonale wkomponują się do Twojego wnętrza, a co więcej są bardzo lekkie, więc nie uszkodzą okna. Gwarantujemy, że ich montaż nie sprawi Ci problemu!

Jaki kolor żaluzji?

Jeśli dobór materiału, z którego wykonano żaluzję, wydawał Ci się problematyczny, to lepiej usiądź. Możesz spojrzeć na to dwojako. Z jednej strony, jeśli Twoje okno nie jest wyeksponowane, postaw na odcienie beżu, czy kremu. Kolor możesz śmiało dobrać do dodatków w Twoim wnętrzu. Jeśli Twoje okno jest mocno widoczne, postaw na bardziej transparentne i odważne kolory.

Żaluzje drewniane Idealne do klasycznego wnętrza

Żaluzje aluminiowe Lekkie i wygodne w obsłudze

Jak czyścić rolety? Sprawdź nasz nowy wpis


 

Opinie naszych użytkowników – najnowsze komentarze!

Wystój wnętrz, nie jest moją mocną stroną. Myślę, że dopiero tutaj znalazłem poradniki, które w prosty sposób pokazały mi, jak poprawić wygląd mojego wnętrza.

Tomek K. [Kołobrzeg]

Retro Futuro – proste rozwiązania popularnych problemów

Kopiowanie materiałów zabronione © 2021 Retro Futuro

Zadbaj o Twój wnętrzarski styl! Przekonaj się sam!

Retro Futuro zadba o Twój Wystrój Okien!

Projekt we wsparciu Aleksandry K. Zwolińskiej