Retro futuro, czyli poradniki poświęcone wystrojowi wnętrz

Nadaj swojemu mieszkaniu nowego wyglądu

Jakie rolety wewnętrzne do okien plastikowych?

Okna plastikowe są z pewnością jednym z najczęściej montowanych modeli okien. Dlaczego? Głównie ze względu na uniwersalny wygląd, doskonałe parametry termoizolacji, czy bardzo łatwe czyszczenie, które nie wymaga specjalnych specyfików. Chcesz, żeby wnętrze Twojego mieszkania wyglądało bardziej przytulnie? Doskonale, ale bez dobrze dobranych rolet wewnętrznych się nie obejdzie!

Rolety wewnętrzne – funkcjonalności i świetny wygląd

Najlepsze rolety są praktyczne, a jednocześnie zdobią przestrzeń. Zastanów się nad swoimi wymaganiami. Pracujesz na nocną zmianę? Z pewnością docenisz rolety z grubego materiału, który nie przepuszcza światła, a dzięki temu będziesz mógł się porządnie wyspać. Klienci często wybierają rolety dzień noc, ponieważ dają duże możliwości regulacji ilości światła wpadającego do wnętrza.

Jaki sposób montażu rolet wewnętrznych wybrać?

Rolety mogą być montowane do ściany, sufitu, czy na ramie okna. Zależy to głównie od modelu i miejsca montażu. Rolety wewnętrzne bezkasetowe są absolutnie najpopularniejsze. W tym rodzaju rolet materiał jest nawinięty na rurę ze sprężynką i nie jest niczym osłonięty. Rolety w kasecie chronią roletę przed zanieczyszczeniem, gdy jest zwinięta.

Szybka rada  Zobacz, jak dobrać żaluzje do białych okien?

Najnowszy artykuł  Czyszczenie rolet dzień noc – to nietrudne!

Pomysł na wystrój  Jakie rolety na poddasze?


 

Zobacz najnowsze wpisy naszych czytelników

Chciałam odświeżyć duży pokój. Znudził mi się obecny wystrój i szukałam czegoś ciekawego. Zmiana rolet była strzałem w dziesiątkę! Moje wnętrze nabrało całkowicie nowego charakteru.

Karolina [Olsztyn]

Sprawdzone poradniki dotyczące wystroju okien w jednym miejscu

Kopiowanie materiałów zabronione © 2021 Retro Futuro

Zadbaj o Twój wnętrzarski styl! Przekonaj się sam!

Retro Futuro zadba o Twój Wystrój Okien!

Projekt we wsparciu Aleksandry K. Zwolińskiej